Plky - o kom, o čem? - O blogu.

8. august 2014 at 22:32 | Sarah (normalneee.blog.cz) |  Blog
Škráb, chcete-li, ahoj, jsem fanynka dvou zpěvaček - Bridgit Mendler a Seleny Gomez. Řekla bych, že mnoho neoplývám talentem na psaní povídek, ale žádný učený z nebe nespadl a tak se to pokusím naučit. Již několikrát jsem se pokoušela napsat povídku (ne fanfikci) na svém starém blogu trtrtre.blog.cz (teď už mám nový, normalneee.blog.cz) a zjistila jsem, že mám talent spíše na komixy.

Riskuji urážky, (ne)konstruktivní kritiku a taky malou návštěvnost blogu, ale fanfikce píšu hlavně pro zábavu, abych si to vyzkoušela, nebo dokonce objevila svůj skrytý talent (← asi jsem ožralá, že bych měla na něco talent je nemožné).

Budu se do toho pouštět poprvé, a přiznávám se - fanfikce nemám příliš nastudovány od dobrých spisovatelů, jednu dobu jsem si četla povídky o Big Time Rush od opravdu nadané Chloe (dávám odkaz na ask, protože ji blogování přestalo bavit), ale tehdy jsem nebyla příliš fanda fanfikcí, zastávala jsem totiž názor, že fanfikce jsou totální trdlotina vyklepávající z koberce svoje prkotiny, jako mnoha jiných lidí, a když se na to zaměřím, vlastně z malinkaté části tento názor zastávám dodneška.
Proč si teda zakládám tenhle blog? Neskutečně mě táhne fanfikce vyzkoušet, když jsem to nikdy nepsala. Každopádně doufám, že mě mí první čtenáři a zkušení spisovatelé podpoří a poučí v mých začátcích a mě to třeba začne bavit a zůstanu u toho.

Zatím se tu trochu porozhlédněte a já jdu smýšlet nějakou svou první trdlotinu (která jistě úspěch mít nebude). Hehe, sranda - na co by jste tu koukali, když je tu jenom jeden článek! No, o něco níže najdete malý seznam mých blogů, na kterých máte trochu co číst.

 

1 person judged this article.

Comments

1 Blanka | Web | 8. august 2014 at 22:47 | React

Tak ať se Ti daří na novém blogu! :)

2 Sarah's fan fictions (S. Gomez, B. Mendler) | Web | 8. august 2014 at 23:46 | React

[1]: Díky :) Snad bude.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement